اقامت اروپا با تمکن مالی

اقامت اروپا با تمکن مالی اقامت تمکن مالی اروپا خودحمایتی اروپا اجازه اقامت برای "افراد مستقل از نظر مالی" (FIP) اقامت در اتحادیه اروپا از چند طریق قابل اخذ است. علاوه بر سیاست ویزای طلایی ، اتحادیه اروپا مجوز اقامت تجدید پذیر را برای اتباع کشور ثالث غیر ثالث از نظر مالی مستقل ارائه داده است ، اجازه اقامت برای افراد مستقل از نظر مالی خدمات مشاوره ای ، حقوقی و مالیاتی - متناسب با نیازهای شما! ما می توانیم به شما و خانواده تان کمک کنیم تا ویزای بلند مدت و اجازه اقامت در اروپا را دریافت کنند. آیا می دانید اروپا برای افراد ثروتمند و سالمندان مقصد جذابی است؟
ادامه مطلب

ثبت شرکت هلدینگ در اروپا

ثبت شرکت هلدینگ در اروپا شرکت هلدینگ در اروپا یک شرکت هلدینگ راه اندازی کنید هلدینگ چیست؟شرکت هلدینگ در اروپا آیا سازماندهی و بهینه سازی جریان های مالی است. این مشکل با روشی قابل درک حل می شود - شرکت هلدینگ به عنوان سهامدار JSCo و شریک LLC در سرمایه سهام شرکتهای تابعه مشارکت دارد - سایر اعضای گروه ، واقع در کشورهای فعال تجاری (منابع درآمد). متداول ترین نوع ورودی BV است ، ویژگی های آن به شرح زیر است:
ادامه مطلب

اقامت در اروپا

– ثبت شرکت راه اندازی کسب و کار افرادی که مایل به استفاده از این روش هستند میبایست شرایط اقتصادی و مالیاتی کشور مورد نظر را به خوبی بررسی کرده، نیت واقعی راه اندازی کسب و کار و نیز بیزنس پلن برای کسب و کار خود داشته باشند. روشهای اخذ اقامت اروپا – سرمایه گذاری یا خرید ملک با سرمایه گذاری در ملک ، مستغلات و صنعت ساختمان و یا خرید اوراق قرضه دولتی امکان اقامت و مهاجرت وجود دارد. لازم بذکر است در این روش کشورهای مختلف دارای محدودیت هایی متناسب با شرایط اقتصادی شان هستند. – استفاده از قانون تمکن مالی – مهاجرت از طریق کاری
ادامه مطلب

خوداشتغالی اروپا

خوداشتغالی اروپا ویزای خود اشتغالی اروپا 10 ویزای آزاد و کارآفرین برای کار در اروپا بسیاری از فریلنسرها و کارآفرینان در سراسر دنیا سبک زندگی Digital Nomad را برگزیده اند و هنگام کار به دنیا سفر می کنند. و اروپا یک گزینه عالی برای سفر است ، با دسترسی آسان به بسیاری از کشورهای مختلف که به فرهنگ ، تاریخ ، مردم ، تجربیات فراموش نشدنی و غیره دسترسی دارید.
ادامه مطلب

راهنمای اقامت دائم اروپا

راهنمای اقامت دائم اروپا گرفتن اقامت در اروپا اجازه اقامت طولانی مدت اتحادیه اروپا عنوان اقامت دائم برای اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا است. توجه داشته باشید که دانمارک ، ایرلند و انگلستان بخشی از برنامه اقامت طولانی مدت اتحادیه اروپا نیستند. برای واجد شرایط بودن ، اتباع کشورهای ثالث باید حداقل 5 سال در کشور اتحادیه اروپا که در آن درخواست می دهند زندگی کرده باشند. بهترین نکته در مورد اجازه اقامت دائم در اتحادیه اروپا معتبر بودن آن تا اطلاع ثانوی است. نیازی به تمدید آن ندارید یا برای یکی پس از پریود دوباره درخواست دهید. چه کسی واجد شرایط اجازه اقامت طولانی مدت اتحادیه اروپا است؟
ادامه مطلب

مزایای کارت اقامت اروپا

مزایای اصلی عبارتند از: سفر بدون ویزا در منطقه شینگن پروانه کار و راه اندازی شرکت با مسئولیت محدود عملیاتی اقامت طولانی مدت در هر 6 ماه 90 روز خارج از کشور محل اقامت است از خدمات عمومی و مزایای کشور عضو لذت ببرید دسترسی به فضای گسترده تجاری اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا
ادامه مطلب

ویزای استارت آپ اروپا

ویزای استارت آپ اروپا کارآفرینی در اروپا از سرتاسر اروپا ، گرفته تا نیوزیلند ، ایتالیا و سایر پایتخت های اروپا ، ما ذکر کرده ایم که در آن می توانید برای Startup Visa درخواست دهید ، مکان خود را تغییر دهید و یک تجارت پر رونق ایجاد کنید. رابطه بین کارآفرینی مهاجران و توسعه اقتصادی کشورهای میزبان به طور فزاینده ای برجسته می شود ، زیرا دولت های مختلف اکنون استراتژی هایی را برای فریب ابتکارات کارآفرینی مهاجران در پیش می گیرند.
ادامه مطلب

کارت آبی اتحادیه اروپا

راهنمای اجازه اقامت برای اتباع خارجی واجد شرایط غیر اتحادیه اروپا برای کار در یک کشور اتحادیه اروپا است. این اجازه را به دارنده خود می دهد تا در یک کشور خاص اتحادیه اروپا برای اشتغال وارد شود و بماند.
ادامه مطلب

اقامت تحصیلی اروپا

اقامت تحصیلی اروپا ویزای تحصیلی اروپا ورودی شما به دانشگاه های اروپا است تحصیل در اروپا: برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و برنامه های دکترا را پیدا کنید ، مقایسه کنید و آنها را اعمال کنید پورتال انتخاب مطالعه اروپا است. ما اطلاعاتی راجع به دانشگاه ها و هزاران برنامه تحصیلی تحت آموزش انگلیسی ارائه می دهیم. پایگاه داده ما شامل چندین هزار برنامه کارشناسی ، برنامه های کارشناسی ارشد و دوره های دکترا / دکترا در دانشگاه های برتر اروپا است. کشورهای تحت پوشش شامل اتحادیه اروپا و سایر کشورها در منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) هستند ،
ادامه مطلب

اقامت اروپا با ویزای طلایی

ویزای طلایی اروپا ویزاهای طلایی اروپا – چگونه می توان با سرمایه گذاری اقامت دائم اتحادیه اروپا را دریافت کرد ویزای طلایی چیست؟ ویزای طلایی یک تابعیت از طریق سرمایه گذاری یا اقامت از طریق برنامه سرمایه گذاری است. این برنامه به اتباع ثروتمند خارجی که می خواهند با سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی پول یا خرید ملک اقامت یک کشور خاص را بدست آورند ، است. اگر برای ویزای طلایی اقدام کنید ، شما و اعضای خانواده نزدیک (همسر و فرزندان) اجازه اقامت می گیرید که می تواند به مدت نامحدود تمدید شود تا زمانی که سرمایه گذاری را حفظ کنید. در بیشتر موارد ، در کشور صادرکننده ویزای طلایی نیازی به حضور واقعی نیست.
ادامه مطلب