افتتاح حساب بانکی افشور

افتتاح حساب بانکی افشور افتتاح حساب بانکی دریایی افتتاح حساب بانکی دریایی برای افتتاح حساب های دریایی نیاز به جلسه ای با ما ، شخصاً یا از طریق تماس تلفنی یا اسکایپ ، معمولاً از دوشنبه تا جمعه ، ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر دارد. قبل از جلسه باید اطلاعات زیر را بدانیم: منشا اقتصادی و تاریخچه وجوه شما. در سال اول چقدر پول می خواهید واریز کنید کشور محل اقامت شما
ادامه مطلب

ثبت شرکت هلدینگ در اروپا

ثبت شرکت هلدینگ در اروپا شرکت هلدینگ در اروپا یک شرکت هلدینگ راه اندازی کنید هلدینگ چیست؟شرکت هلدینگ در اروپا آیا سازماندهی و بهینه سازی جریان های مالی است. این مشکل با روشی قابل درک حل می شود - شرکت هلدینگ به عنوان سهامدار JSCo و شریک LLC در سرمایه سهام شرکتهای تابعه مشارکت دارد - سایر اعضای گروه ، واقع در کشورهای فعال تجاری (منابع درآمد). متداول ترین نوع ورودی BV است ، ویژگی های آن به شرح زیر است:
ادامه مطلب

دفتر کار مجازی اروپا

دفتر کار مجازی اروپا دفتر کار مجازی دفتر کار مجازی به شما این امکان را می دهد که ضمن ثبت شرکت و کسب اقامت اروپا در هزینه ها ی خود صرفه جویی نمایید. مزایای دفتر کار مجازی اروپا – دریافت آدرس حقیقی برای دریافت نامه ها و مراسلات پستی – دریافت خط تلفن ثابت جهت پاسخ دهی تماسها – منشی مسلط به زبان انگلیسی و محلی برای پاسخگویی به تلفن های شما در اروپا – امکان ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی – سالن کنفرانس و امکان برگزاری جلسات اداری ومزایایی که میتوان از دفتر یک شرکت واقعی انتظار داشت
ادامه مطلب

ثبت شرکت در پاناما

ثبت شرکت در پاناما ثبت شرکت فراساحل پانامایی پاناما جمهوری در آمریکای مرکزی است ، که از غرب با کاستاریکا ، از جنوب شرقی با کلمبیا ، از شمال با دریای کارائیب و از جنوب با اقیانوس آرام همسایه است. پایتخت و بزرگترین شهر آن شهر پاناما است. بخشهای اصلی پاناما شامل تجارت ، بانکداری و گردشگری است. پاناما در میان بهترین کشورها برای توسعه انسانی (رتبه 60 در شاخص توسعه انسانی) محسوب می شود. اقتصاد این کشور هفتمین کشور رقابتی در میان کشورهای آمریکای لاتین است. واحد پول پاناما بطور رسمی Balboa (PAB) و دلار آمریکا (USD) با بیش از 4 میلیون نفر جمعیت است.
ادامه مطلب

ثبت شرکت افشور

ثبت شرکت افشور ثبت شرکت دریایی شرکت فراساحل چیست؟ شرکت فراساحل به یک نهاد شرکتی موسوم به خارج از حوزه قضایی خاصی که در آن عملیات شرکت انجام می شود ، گفته می شود. به عبارت ساده ، Offshore به معنای واقع شدن یا قرار گرفتن در مرزهای ملی فرد است. حقوقی و اعتماد بین المللی ارزان ترین سرویس تشکیل شرکت دریایی را در سراسر جهان در اختیار دارند و ثبت شرکت های دریایی را در سراسر جهان انجام می دهند. وکلای ما بهترین گزینه ها را برای ادغام یک شرکت خارج از کشور یا یک شرکت از قبل ثبت شده که نیازهای خاص شما را برآورده می کند ارائه می دهند.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا اقامت آمریکا با ثبت شرکت پرطرفدارترین نهاد شرکتی برای افراد غیر مقیم در آمریکا، شرکت دارای تعهدات محدود (LLC) می باشد. ۹۰% شرکت های ایالات متحده در ایالت دلاور ثبت می شوند در حالی که ایالت های نوادا و کالیفرنیا نیز ایالت هایی پرطرفدار برای ثبت توسط افراد غیر مقیم می باشند. ثبت شرکت در آمریکا ایالت دلاور Delaware ایالت دلاور Delaware به سرعت در حال مشهور شدن به عنوان یک منطقه امن کسب و کار برای شرکت هایی که به دنبال یک محیط کسب و کار پسند می باشند، است. مالیات پایین و محرمانگی افزایش یافته می تواند یک مزیت جذاب را برای شما و کسب و کار شما فراهم نمایند.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در سنگاپور

ثبت شرکت در سنگاپور سرمایه گذاری در سنگاپور سنگاپور یک صلاحیت عالی برای عضویت در شرکت شما است. سنگاپور سیاست های دوستانه تجارت ، رویه های ساده ، شفافیت ، سرعت و یک رژیم مالیاتی جذاب را ارائه می دهد. اگر شما ساکن سنگاپور هستید و قصد دارید تنها مدیر و سهامدار باشید ، حتی می توانید شرکت خود را به تنهایی ادغام کنید - که در جهان کاملاً بی نظیر است! هنوز هم ، ما معتقدیم که ادغام یک شرکت سنگاپوری به بهترین وجه توسط یک متخصص انجام می شود. در ثبت شرکت در سنگاپور ، ما از نزدیک به موارد زیر نگاه می کنیم:
ادامه مطلب

ثبت شرکت در عمان

ثبت شرکت در عمان شرایط ثبت شرکت در عمان سرمایه گذاران خارجی دوست دارند بدانند که چگونه می توان یک شرکت را در عمان ، شرکت سهامی خاص و / یا شعبه باز باز کرد؟ در چند سال گذشته ، عمان به سرعت پیش رفته است تا خود را به عنوان یکی از اصلی ترین کشورها برای هدایت مبادلات تجاری در خاورمیانه ایجاد کند. اقتصاد عمان که اغلب به عنوان یکی از کشورهای پویای شبه جزیره عربستان در نظر گرفته می شود ، به شدت به دارایی های نفتی آنها متکی است.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در سیشل

ثبت شرکت در سیشل ثبت شرکت های فراساحل سیشل بدون هیچ گونه مالیاتی برای سیشل IBC که در خارج از کشور تجارت می کند کمترین هزینه ادغام در میان سایر حوزه های قضایی دریایی مناسب برای اهداف مختلف: کارآفرینان ، بازرگانان ، تجارت الکترونیکی ، SAAS ، مشاوران ، IP IP و غیره اسرار محرمانه مدیران و سهامداران عدم وجود شرایط ارائه حساب سالانه و حسابرسی یکی از پایدارترین مناطق اقتصادی - اجتماعی جهان همه چیز ثبت شرکت در سیشل در بسته Basic حساب بانکی را باز کنید
ادامه مطلب

شرایط مهاجرت به برزیل

​ شرایط مهاجرت به برزیل اقامت برزیل مراحل اداری زندگی در برزیل اشخاص حقوقی علاقه مند به استفاده از نیروی کار خارجی ، به طور دائم یا موقت ، باید از هماهنگی مهاجرت عمومی ، آژانس وزارت کار و استخدام ، اجازه کار بگیرند. این درخواست با ارسال "درخواست درخواست اجازه کار" که توسط نماینده قانونی یا وکیل آن امضا شده و همراه با اسناد خاص ارسال می شود ، انجام می شود. در مورد رد اجازه کار می توان ظرف ده (10) روز از تاریخ انتشار در روزنامه رسمی فدرال تجدیدنظر کرد. فرجام خواهی به مرجعی که تصمیم را اتخاذ کرده است ارسال می شود ، وی ظرف پنج (5) روز در آن تجدید نظر می کند یا ​
ادامه مطلب