ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان اقامت آلمان با ثبت شرکت آلمان یکی از جذاب ترین کشورها در اروپا برای سرمایه گذاری های خارجی است. موقعیت مرکزی آن ، دسترسی آسان به سایر بازارهای اتحادیه اروپا و زیرساخت های خوب و نیروی کار بسیار واجد شرایط آن را برای سرمایه گذاری در چندین زمینه تجاری توصیه می کند. بخشی که به ویژه برجسته است ، تحقیق و توسعه است اما فرصت های سرمایه گذاری به ویژه در شهرهایی مانند برلین بسیار زیاد است.
ادامه مطلب

بلوکارت آلمان

بلوکارت آلمان کارت آبی آلمان کارت آبی اتحادیه اروپا هدف و گروه هدف کارت آبی اتحادیه اروپا عنوان اقامتی برای فارغ التحصیلان است که هدف آن تسهیل و ترویج مهاجرت دائمی افراد با صلاحیت از خارج از اتحادیه اروپا به آلمان است. این هدف برای افرادی است که مستقیماً از کشور ثالث وارد آلمان می شوند یا قبلاً در آلمان یا در کشور عضو دیگر اتحادیه اروپا زندگی می کنند و دارای عنوان اقامت هستند.
ادامه مطلب

ویزای خوداشتغالی آلمان

ویزای خوداشتغالی آلمان خوداشتغالی آلمان در آلمان ، دو راه برای ایجاد مشاغل وجود دارد: یا خود اشتغالی دارید (Gewerbetreibender) ، یا آزاد کار (Freiberufler) هستید. شما در این مورد انتخابی ندارید - این به حرفه شما بستگی دارد. اشتغال خودکار یا آزاد کار با توجه به برخی تشریفات تفاوت ایجاد می کند و همچنین در ساختار قانونی شرکت شما تأثیر می گذارد. کار به عنوان فریلنسر / ویزای فریلنسر آلمان در آلمان ، مشاغل زیادی به عنوان "مشاغل لیبرال" ("فری بروفه") شناخته می شوند. اگر در یکی از این مشاغل شغلی راه اندازی کنید ، معمولاً به عنوان فری فورفولر کار می کنید. این شامل:
ادامه مطلب

سرمایه گذاری در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان اقامت آلمان با سرمایه گذاری سرمایه گذاری در آلمان آلمان یکی از اقتصادهای قدرتمند در اروپا ، کشور پیشرفته و استاندارد زندگی عالی برای سرمایه گذاران HNW است. آلمان همچنین دارای بهترین سیستم آموزشی ، مراقبت های بهداشتی در سطح جهانی و کیفیت بالای سطح زندگی است. و مرکز تجارت ، علوم و نوآوری ها است. در آلمان اساساً هیچ برنامه دولتی ارائه دهنده ویزاهای طلایی برای سرمایه گذاری وجود ندارد. همچنین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به منظور اقامت امکان پذیر نیست.
ادامه مطلب

هزینه زندگی در آلمان

هزینه زندگی در آلمان شرایط زندگی در آلمان هر کسی که قصد دارد به آلمان برود ، باید دقیقاً بداند هزینه زندگی در آنجا چقدر است. بخشی از برنامه ریزی این جابجایی هیجان انگیز شامل محاسبه متوسط هزینه ماهانه خواهد بود. که شامل هزینه هایی مانند اجاره ، آب و برق ، غذا ، حمل و نقل و بیمه درمانی خواهد بود. خبر خوب این است که ساکنان آلمان با توجه به سطح زندگی در این کشور می توانند از هزینه زندگی نسبتاً کمی برخوردار شوند. در این صفحه مروری جامع در مورد هزینه زندگی در آلمان (برای دانشجویان و دانشجویان غیر دانشجو) و نحوه مقایسه این امر بین شهرهای آلمان و هزینه های سایر کشورهای اروپایی ارائه خواهد شد.
ادامه مطلب

ویزای کار آلمان

شرایط دریافت کارت آبی آلمان یا بلو کارت یا blue card آلمان شرایط برای افرادی که خارج از اتحادیه اروپا زندگی میکنند : شما بایستی فارغ التحصیل دانشگاه معتبری باشید که موردتایید کشور آلمان باشد. شما بایستی قرارداد کاری مرتبط با رشته تحصیلی، با شرکت یا کمپانی آلمانی در دست داشته باشید. قابل ذکر است که شما بدون پیشنهاد کاری نمیتوانید اقدام جهت دریافت کارت آبی آلمان نمایید. بایستی حقوق دریافتی شما در قرارداد منعقد شده با شرکت ذکر شده در المان حداقل سالی ۴۵۰۰۰یورو باشد. حال اگر شما فارغ التحصیل رشته های علوم پایه و ریاضیات، رشته آی تی و گروه مهندسین، اقشار پزشک _ بجز دندان
ادامه مطلب

ویزای جستجوی کار آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان اقامت آلمان جستجوی کار اینها به عنوان یکی از اقتصادهای پیشرو جهان و از نظر جسمی بزرگترین کشور اروپا فقط دو دلیل مهم در میان بسیاری از افراد جهان از سراسر دنیا هستند که می خواهند در آلمان شغل پیدا کنند. جذابیت اکثر کشورها در اتحادیه اروپا این است که شما برای شروع مراحل کار قبل از درخواست ویزا ، اجازه کار و حقوق اقامت نیاز به پیشنهاد کار از کارفرمای خود دارید.
ادامه مطلب

خرید بیزینس در آلمان

مشخصات شرکت های آماده در آلمان : خرید بیزینس در آلمان یک شرکت آماده در آلمان می تواند به همان اندازه یک شرکت بزرگ یک تجارت کوچک باشد. اگر قصد کار با نوع خاصی از ساختار حقوقی را دارید می توانید یک شرکت قفسه ای پیدا کنید که مطابق با نیازهای شما باشد. با این حال ، پس از تملک ، هر شرکت قفسه بندی می تواند با توجه به نیاز شما دوباره سازماندهی شود. عنصر دیگری که بخشی از شرکت آماده است ، نام است. در برخی موارد ، یک نام خوب که از محبوبیت خاصی در بازار برخوردار است ، می تواند مزایایی را برای سرمایه گذاران فراهم کند.
ادامه مطلب