اقامت در اسپانیا

اقامت در اسپانیا اجازه اقامت در اسپانیا مزایای اخذ تابعیت اسپانیا اجازه اقامت در اسپانیا اسپانیا یکی از کشورهای پیشرو در اتحادیه اروپا است. این ایالت با موفقیت تولید ، کشاورزی و صنعت گردشگری را ترکیب می کند. سطح بالای زندگی بسیاری از شهروندان کشورمان را که می خواهند اجازه اقامت بگیرند و سپس تابعیت اسپانیا را به خود جلب می کند. قانون اساسی این ایالت به هر شخصی اجازه می دهد تا برای اجازه اقامت و گذرنامه اقدام کند. با این حال ، برای دریافت سند آرزو شده ، باید تعدادی از شرایط را برآورده کنید. روند اخذ مجوز اقامت و تحقق شرایط اخذ تابعیت اسپانیا زمان
ادامه مطلب

ویزای طلایی اسپانیا

ویزای طلایی اسپانیا گلدن ویزای اسپانیا دریافت اقامت دایم از طریق خرید ملک در کشورهای اسپانیا پرتغال لتونی لیتوانی اسپانیا برنامه ی ویزای طلایی را در سال ۲۰۱۳ راه اندازی کرد. شما می توانید با سرمایه گذاری ۵۰۰,۰۰۰ یورو در املاک و مستغلات اسپانیا همراه خانواده تان اقامت این کشور را دریافت کنید. ویزای سرمایه گذاری اسپانیا هر دو سال تمدید می شود.
ادامه مطلب

تمکن مالی اسپانیا

تمکن مالی اسپانیا اقامت اسپانیا تمکن مالی اقامت اسپانیا تمکن مالی الزام به نشان دادن درآمد ثابت در ایران آیا شما علاقه مند هستید برای مدت کوتاهی یا طولانی مدت به اسپانیا بروید؟ در این صورت ، ممکن است به اجازه اقامت اسپانیا احتیاج داشته باشید.
ادامه مطلب

ویزای استارتاپ اسپانیا

ویزای استارتاپ اسپانیا کارآفرینی در اسپانیا نگاهی به برنامه ویزا کارآفرین اسپانیا سیلیکون ولی ممکن است پایتخت شروع ایالات متحده باشد ، اما این بدان معنی نیست که لزوما بهترین مکان برای راه اندازی یک شرکت است. هنگام بررسی راه اندازی مجدد خود به خارج از کشور ، فاکتورهایی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید - شروع با مقررات ویزا. پیشنهادات و مقررات ویزا از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. نه تنها همه کشورها قوانین و رویه های مختلفی دارند ، بلکه با افرادی که از کشورهای خارجی می آیند نیز متفاوت رفتار می کنند.
ادامه مطلب

بلوکارت اسپانیا

بلوکارت اسپانیا کارت آبی اسپانیا چگونه می توان کارت آبی اتحادیه اروپا را مرحله به مرحله در اسپانیا دریافت کرد بیایید اکنون مراحل درخواست قانونی را که باید برای دریافت کارت آبی در اسپانیا دنبال کنید ، مشاهده کنیم. این فرایند به سه قسمت مختلف تقسیم می شود: شروع درخواست توسط کارفرما در اسپانیا. درخواست ویزا توسط کارگر در کشور مبدا خود. ورود به اسپانیا و اخذ کارت اقامت. اکنون هر یک از آنها را با جزئیات خواهیم دید ، اما ابتدا با تعریف برخی از الزامات کلی که برای اجرای موفقیت آمیز باید رعایت کنید ، شروع خواهیم کرد:
ادامه مطلب

کارآفرینی و ثبت شرکت در اسپانیا

کارآفرینی و ثبت شرکت در اسپانیا ثبت شرکت در اسپانیا ✅ چگونه اجازه اقامت را دریافت کنیم؟ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری روش های مختلف دریافت اقامت با ثبت کمپانی اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت دریافت اقامت ثبت کمپانی در ۵ حالت زیر ممکن است. از طریق خرید یک شرکت آماده و یا ثبت یک شرکت جدید . اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری مشترک: یعنی شراکت در یک کمپانی اسپانیایی از طریق خرید سهام آن. به عنوان زیر مجموعه یک کمپانی اسپانیایی: یعنی شرکتی تحت عنوان تابع یک کمپانی اسپانیایی فعال، ثبت کنید.
ادامه مطلب