بلوکارت ایتالیا

بلوکارت ایتالیا کارت آبی ایتالیا کارت EU Blue VISA چیست؟ ویزای کارت آبی اتحادیه اروپا به کارگران ماهر خارجی اجازه ورود به ایتالیا و درخواست مجوز کار مرتبط با ویزای بلند مدت ملی را می دهد ، صرف نظر از مکانیزم سهمیه سالانه. این کارت به آنها امکان اشتغال مستقیم در یک شرکت یا کارفرمای ایتالیایی را می دهد. شرایط اصلی برای دریافت بلوکارت ایتالیا به شرح زیر است: یک قرارداد کار با یک شرکت یا کارفرمای ایتالیایی ، که حداقل 12 ماه طول می کشد.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در ایتالیا

ثبت شرکت در ایتالیا اقامت ایتالیا با ثبت شرکت کسب و کار توسط | قانون تجارت و شرکت ، پست ویژه برای کارآفرینان داخلی و خارجی در تهیه کلیه اسناد مربوط به تأسیس یک شرکت ؛ برای نمایندگی از کارآفرینان در مراحل ثبت مالیات یک شرکت ؛ برای مراحل افتتاح حساب بانکی ؛ برای انعقاد قراردادهای تجاری با سایر شرکتهای ایتالیایی و خارجی برای دریافت مجوزهای تجاری که ممکن است برای فعالیتهای خاص لازم باشد. در موارد اختلاف ، مانند بازیابی بدهی از شخص حقوقی یا شخص حقیقی ، در ایتالیا و خارج از کشور. برای قوانین بین المللی حاکم بر مالکیت معنوی یا ثبت علامت تجاری. برای قوانین تنظیم کننده کار
ادامه مطلب

گلدن ویزای ایتالیا

ویزای طلایی ایتالیا گلدن ویزای ایتالیا ایتالیا حداقل سرمایه گذاری "La Dolce Visa" را به 250،000 یورو کاهش داد - اما آیا سرمایه گذاران گاز می گیرند؟ 500000 یورو در استارت آپ های تجاری یا 2 میلیون یورو در اوراق قرضه Govt اقامت از طریق سرمایه گذاری (قانون بودجه سال 2017 ، در 7 دسامبر 2016 توسط پارلمان ایتالیا مورد بحث و تأیید قرار گرفت و از 1 ژانویه 2017 لازم الاجرا شد) سرمایه گذاری های واجد شرایط: 500000 یورو در راه اندازی مشاغل یا 2،000،000 یورو در اوراق قرضه دولتی ، سهام یا 1،000،000 یورو در پروژه های با منافع عمومی (فرهنگ ، آموزش ، مدیریت مهاجرت ، تحقیق و توسعه ، هنر و میراث)
ادامه مطلب

خرید شرکت آماده در ایتالیا

خرید شرکت آماده در ایتالیا خرید فرانچایز در ایتالیا خرید یک مدل فرانچایز اغلب اینگونه توصیف می شود که برای خود شما کار می کند ، اما توسط خود شما کار نمی کند. این مفهوم یک ایده ساده است ، به موجب آن یک کسب و کار موفق یا مارک موفق فرانچایز را به عنوان راهی برای گسترش سریع انتخاب کرده است ، اما یک مدل تجاری را انتخاب کرده است که با صاحبان محلی مشاغل محلی کار می کند. صاحبان شرکت آماده در ازای مالکیت مشاغل اثبات شده هزینه فرانچایز دادن سرمایه گذاری کرده اند.
ادامه مطلب

اقامت ایتالیا با خرید ملک

در ایتالیا هیچ محدودیتی برای مالکیت خارجی وجود ندارد. هرگونه وجهی که از خارج از ایتالیا برای خرید ملک بازپرداخت می شود ، باید به طور رسمی ثبت شود تا اطمینان حاصل شود که درآمد هر فروش مجدد قابل بازگشت است. اولین قدم برای خرید ملک در ایتالیا استخدام وکیل املاک و مستغلات برای محافظت از منافع خود است. اگرچه روند انتقال املاک و مستغلات یک فرآیند تنظیم شده است ، اما بالقوه در برابر خریدار مغرضانه عمل می کند. به خاطر داشته باشید که قوانین ایتالیا مسئولیت قبل از قرارداد را پیش بینی کرده است.
ادامه مطلب

اقامت ایتالیا با تمکن مالی

اقامت ایتالیا با تمکن مالی اقامت ایتالیا از طریق اثبات تمکن مالی در بین کلیه ویزاهای اقامت طولانی مدت ایتالیا ، یک نوع کمتر شناخته شده برای اتباع خارجی که می خواهند در ایتالیا زندگی کنند و وسایل مالی برای پشتیبانی از خود را بدون کار دارند ، وجود دارد. به این ویزا اقامت انتخابی (resenza elettiva) گفته می شود و بیشتر آن توسط اتباع بیگانه که مایل به بازنشستگی در ایتالیا هستند استفاده می شود – و از این طریق مالی هم دارند.
ادامه مطلب