اقامت در اسلواکی

اقامت در اسلواکی چگونه می توان در اسلواکی اجازه اقامت گرفت اسلواکی یکی از فعال ترین کشورهای در حال توسعه در اروپا است. بنابراین ، این کشور برای مهاجرت و اقامت دائم توسط بسیاری از شهروندان کشورمان در نظر گرفته شده است. اسلواکی یکی از اعضای اتحادیه اروپا است ، اقتصاد آن در حال توسعه است و به نیروی کار نیاز دارد. حقوق در اینجا تقریباً با همسایگان جمهوری چک و لهستان برابر است ، اما بازار کار بیش از حد زیاد نیست. اجازه اقامت در این ایالت به شما امکان می دهد بدون ویزا به کشورهای شینگن سفر کنید. چگونه می توانید اقدام کنید؟
ادامه مطلب

خرید شرکت آماده در اسلواکی

خرید شرکت آماده در اسلواکی خرید یک تجارت در اسلواکی بسیاری از افراد دریافتند که خرید مشاغل موجود گزینه ایمن تری نسبت به شروع کار جدید از ابتدا است. مزایای خرید یک تجارت کاملاً مشهود است. مشاغلی که خریداری می کنید دارای سابقه معاملاتی خواهد بود ، مشتری خواهد داشت و (احتمالاً) کارمندانی که از چگونگی تجارت می دانند برخوردار خواهد بود. با جستجو در کتاب ها قادر خواهید بود گردش مالی و درصد سود را تعیین کنید و شاید برخی از راه های صرفه جویی در هزینه یا کسب درآمد بیشتر را پیدا کنید.
ادامه مطلب

اقامت اسلواکی با سرمایه گذاری

منطقه اصلی سرمایه گذاری: گردشگری: اسلواکی یک مقصد عالی برای گردشگری است. در دسترس بودن امکانات طبیعی متعدد اسلواکی زمینه بسیار خوبی برای توسعه صنعت گردشگری است. این کشور دارای علفزارهای عظیم جنگلی و جبهه آب و غنی از گیاهان و جانوران بی نظیر است. پتانسیل فوق العاده گردشگری راه های مختلفی را برای سرمایه گذاری خارجی در این بخش گشوده است. دولت برای تشویق به سرمایه گذاری در بخش ، سرمایه گذاری های مالی را معرفی کرده است. این یکی از کشورهای بزرگ تولید کننده چوب در جهان است.
ادامه مطلب

ویزای تحصیلی اسلواکی

ویزای تحصیلی اسلواکی تحصیل در اسلواکی اسلواکی واقعاً مکانی بی نظیر و الهام بخش است. در هیچ کجای دنیا نمی توانید چنین محدوده ای از شگفتی های طبیعی ، فرهنگ عامیانه غنی و جاذبه ها و تفریحات بی نظیر را در چنین کشور کوچکی پیدا کنید. دانشجویان بین المللی به غیر از تحصیل ، به دلیل مناظر طبیعی و تاریخچه داستانی ، مردم صمیمی ، فرهنگ و سنت ها – درست در قلب اروپا – عاشق اسلواکی می شوند. اسلواکی در یک نگاه
ادامه مطلب

اقامت اسلواکی با خرید ملک

اقامت اسلواکی با خرید ملک خرید ملک در اسلواکی هزینه های معاملات ملکی و وکالت در اسلواکی چقدر است؟ سایر هزینه های خرید ملک چطور؟ خرید خارجی ساختمان در اسلواکی محدودیت قانونی ندارد. با ورود اسلواکی به اتحادیه اروپا در سال 2004 ، محدودیت مالکیت خارجی زمین ، به استثنای زمین های کشاورزی و جنگلی ، رفع شده است.
ادامه مطلب

اقامت خود اشتغالی اسلواکی

اقامت خود اشتغالی اسلواکی خود اشتغالی اسلواکی مهمترین مزیت مهاجرت تجاری به اسلواکی: / اقامت خود اشتغالی اسلواکی ● ارزان ترین راه برای دریافت اجازه اقامت در یک کشور اتحادیه اروپا طی 3 ماه. ility امکان انجام کار و کار رسمی در اسلواکی و همچنین در سراسر اتحادیه اروپا. taxes مالیات کم (19٪ سود خالص برای کارآفرینان انفرادی ، 21٪ سود خالص برای یک شرکت). ● سادگی و امنیت تجارت. در اسلواکی ، قوانین واقعاً کار می کنند ، بوروکراسی پیچیده ای وجود ندارد.
ادامه مطلب

اقامت اسلواکی با ثبت شرکت

مهاجرت به اسلواکی ما آژانس شغلی نیستیم. اقامت اسلواکی با ثبت شرکت ما روند شروع تا پایان را با شما هستیم : مدیریت پیشنهاد کار در دفتر کار برای مدت زمان لازم مشاوره تهیه کلیه اسناد برای پلیس / کنسولگری خدمات ترجمه درخواست در اداره مهاجرت اسلواکی اخذ مجوز کارت اقامت ثبت نام در یک شرکت بیمه درمانی مشاوره به کارفرمایان در مورد اجازه تمدید کمک در معاینه پزشکی کمک در بانکها درخواست مجوز رانندگی در اسلواکی
ادامه مطلب