بلوکارت مجارستان

بلوکارت مجارستان کارت آبی مجارستان کارت EU Blue VISA چیست؟ برای کار به عنوان یک کارگر بسیار واجد شرایط ، باید برای کارت آبی اتحادیه اروپا اقدام کنید. شما باید کارت آبی خود را قبل از ورود به مجارستان تهیه کنید ، زیرا این شامل اجازه ورود و اقامت در مجارستان است. روش دیگر ، شما می توانید برای کارت آبی EU در مجارستان درخواست کنید در حالی که با مجوز دیگری در مجارستان اقامت دارید. کارت آبی EU مجوزی برای کار در شغلی است که به مهارت های پیشرفته نیاز دارد. این بدان معنی است که این شغل باید حداقل حقوق معینی را جذب کند که طبق روشی برای محاسبه توسط دولت تعیین می شود.
ادامه مطلب

سرمایه گذاری در مجارستان

چرا در مجارستان ؟ اقتصاد مجارستان در حال رقابتی شدن است ، حتی اگر تغییرات با سرعت کمتری اتفاق بیفتد. به آرامی اما مطمئناً این کشور در حال تبدیل شدن به یک بازار رقابتی است ، حتی در مقایسه با آسیا. کارخانه های تولید در مجارستان شامل مونتاژ اتومبیل است که هنوز هم در این کشور کارگران دستی مشغول به کار هستند و محل کار را فراهم می کنند. با این حال ، نخست وزیر مجارستان معتقد است که کشور باید به آینده توجه کند و سرمایه گذاری در بخشهای اصلی دیگر مانند تحقیق و توسعه و تولید کالاهای با ارزش افزوده بالا را در نظر بگیرد.
ادامه مطلب

ویزای تحصیلی مجارستان

ویزای تحصیلی مجارستان تحصیل در مجارستان مجارستان مقصد مهیج ، متنوع و مطمئنی برای دانشجویان بین المللی است. مجارستان با داشتن دانشگاه های عالی ، کیفیت زندگی بالا و هزینه های کم ، چیزهای زیادی برای ارائه دارد. مجارستان: مروری بر دانشجویان بین المللی مجارستان در اروپای مرکزی / شرقی واقع شده است ، به طور مثال هم مرز است. در مورد اتریش در غرب و رومانی در شرق. جمعیت آن حدود 10 میلیون نفر است كه 3 میلیون نفر در بوداپست ، پایتخت این شهر زندگی می كنند.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان اقامت مجارستان با ثبت شرکت قانون اصلی در قانون شرکت های مجارستان قانون ۴ در سال ۲۰۰۶ در مورد انجمن های تجاری (قانون شرکت ها) است. انواع اصلی انجمن های تجاری تحت قانون شرکت ها با آنچه در کشورهای اتحادیه اروپا تنظیم می شود یکسان است. رویه های مربوط به تأسیس ، اجرای تغییرات در داده ها و انحلال انجمن های مجارستان اساساً توسط قانون V سال ۲۰۰۶ در مورد اطلاعات شرکت های عمومی ، ثبت شرکت ها و روند رسیدگی به اطلاعات (قانون رویه های شرکت) اداره می شود.
ادامه مطلب