اقامت در یونان

اقامت در یونان اجازه اقامت در یونان مزایای اخذ تابعیت در یونان یونان یکی از محبوب ترین مقصد مهاجرت برای شهروندان کشورمان است. این کشور به ترتیب در قلمرو خود عضو اتحادیه اروپا است ، کلیه قوانین قانونی اتحادیه اروپا برای افراد و شرکت ها اعمال می شود. شهروندی یونان امکان برخورداری از کلیه امتیازات ساکنان اتحادیه اروپا از جمله آزادی جابجایی ، توانایی تجارت در هر کشور اتحادیه اروپا و غیره را دارد. یکی از شرایط اصلی اخذ تابعیت در یونان اجازه اقامت است. با استفاده از این سند ، شما این فرصت را دارید که خیلی سریعتر ، راحت تر و ارزان تر از دلایل دیگر تحت تابعیت قرار بگیرید.
ادامه مطلب

اقامت یونان با ثبت شرکت

ثبت شرکت در یونان Business Setup Worldwide به شما کمک می کند شرکت خود را در یونان به گونه ای ثبت کنید که برای نوع کسب و کار شما ایده آل باشد. چرا ثبت شرکت در یونان؟ یونان به راحتی در محل اتصال اروپا ، آفریقا و آسیا واقع شده است ، و به راحتی از بسیاری از کشورها قابل دسترسی است. بزرگراه ها و آبراه های یونان بسیار توسعه یافته اند و تجارت و حمل و نقل را تسهیل می کنند. یونان عضو اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) است و بدین ترتیب از مزایای تجاری مشابه سایر کشورهای اتحادیه اروپا برخوردار است. این کشور به عنوان بزرگترین اقتصاد بالکان ، با تمام کشورهای بالکان توافق نامه تجارت آزاد دارد.
ادامه مطلب

ویزای طلایی یونان

250،000 یورو (برنامه اقامت ویزای طلایی یونان) اقامت دائم توسط طرح سرمایه گذاری (ویزای طلایی یونان) سرمایه گذاری های واجد شرایط (مالکیت املاک و مستغلات) اجازه اقامت دائم به مدت 5 سال صادر شده است. تحت این طرح هیچ کاری مجاز نیست. تابعیت یونان پس از 7 سال زندگی (نیاز به وضعیت روابط عمومی) حرکت آزاد در 26 کشور شینگن با اجازه اقامت صادر شده از یونان ("A؟ EIA؟ IAMONH؟") بدون نیاز به اقامت ارزانترین برنامه سرمایه گذاری در املاک در اروپا بدون آزمون زبان ، بدون تحصیلات ، بدون تجربه کسب و کار مورد نیاز برای اعمال. زمان پردازش 3 ماه است.
ادامه مطلب

تمکن مالی یونان

اقامت تمکن مالی یونان از نظر مالی کاملاً مستقل طبق هنر. 20 قانون مهاجرت و ادغام اجتماعی (4251/2014) (ماده 24 سابق قانون 3386/2005) شهروندان کشورهای ثالث و اعضای خانواده های آنها که مایل به بازنشستگی در یونان هستند یا در غیر این صورت بدون کار در یونان زندگی می کنند ، می توانند درخواست اجازه اقامت یونان براساس درآمد مستقل یا وجوه خارج از کشور از طریق مزایای بازنشستگی یا حقوق بازنشستگی ، شغل مجازی ، تجارت ، پس انداز یا کمک هزینه. این نوع اجازه اقامت برای مدت 2 سال صادر می شود و پس از آن قابل تمدید است ، به این شرط که دارنده اجازه اقامت درآمد خود را حفظ کند.
ادامه مطلب

ویزای تحصیلی یونان

ویزای تحصیلی یونان تحصیل در یونان یونان که به عنوان زادگاه دموکراسی و دانشگاهی شناخته می شود ، دارای سابقه طولانی تحصیلات است. در قسطنطنیه در قرن پنجم ، اولین م institutionسسه آموزش عالی در اروپا که به عنوان دانشگاه توصیف می شود ، تأسیس شد. یونان با داشتن شهرهای هیجان انگیز ، غذاهای یونانی و آب و هوای زیبا بهترین انتخاب برای یک دانشجوی بین المللی است. چرا باید در یونان تحصیل کرد؟ فرهنگ غربی بسیاری از سیستم های مدرن خود را مدیون یونان باستان است. این کشور از مدت ها قبل به دلیل ارائه آموزش عالی و داشتن سیستم آموزش با کیفیت بالا مشهور بوده است.
ادامه مطلب

سرمایه گذاری در یونان

سرمایه گذاری در یونان بازار املاک و مستغلات در یونان به عنوان یک محل سرمایه گذاری در املاک در نظر گرفته شده است. اکنون بیش از هر زمان دیگری برای سرمایه گذاران بین المللی جذاب است. اکنون فرصت های سرمایه گذاری در بازار املاک یونان بی نظیر است و همه اینها به عوامل زیادی برمی گردد. خریداران اصلی که حداقل سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با حداقل 250،000 یورو در یونان را انجام می دهند ، می توانند ویزای طلایی ، مجوز اقامت اتحادیه اروپا را که در سراسر کشورهای شینگن شناخته شده است ، دریافت کنند.
ادامه مطلب