خرید ملک در سوئیس

املاک و مستغلات در سوئیس / خرید ملک در سوئیس سوئیس کسب املاک و مستغلات توسط خارجی ها را برای دهه ها محدود کرده است. در اصل ، تمام خارجیانی که مایل به خرید املاک و مستغلات مسکونی سوئیس هستند ، باید قبل از خرید تأییدیه خود را بگیرند که در غیر این صورت اعتبار نخواهد داشت. اخذ چنین تصویبی نسبتاً دشوار است. این محدودیت ها همچنین به این معنی است که گزینه های مالیاتی و برنامه ریزی املاک برای خارجیانی که مایل به خرید خانه های تعطیلات در سوئیس هستند بسیار محدود است. برای خارجیانی که اجازه اقامت سوئیس را دارند ، به دست آوردن املاک و مستغلات برای استفاده شخصی خود امکان پذیر است.
ادامه مطلب

سرمایه گذاری در سوئیس

اقامت سوئیس با سرمایه گذاری 200000 تا 1 میلیون CHF (ویزای سرمایه گذار تجاری سوئیس) برنامه سرمایه گذاری تجاری  (ویزای طلای سوئیس) اقامت از طریق سرمایه گذاری (سرمایه گذاری های غیرفعال پذیرفته نمی شوند ، به عنوان مثال املاک و مستغلات) سرمایه گذاری های واجد شرایط (سرمایه گذاری سرمایه در یک شرکت سوئیس و ایجاد شغل) تابعیت سوئیس پس از 12 سال زندگی بدون وقفه (نیازی به وضعیت روابط عمومی نیست) کارت اقامت دائم سوئیس پس از 10 سال زندگی بدون وقفه. زمان پردازش 3 ماه است. حرکت آزاد در 26 کشور شینگن اتحادیه اروپا با مجوز سوئیس. خرید خانه یا ملک در سوئیس مجاز است. بدون نیاز به زندگی در سوئیس.
ادامه مطلب

ویزای تحصیلی سوئیس

ویزای تحصیلی سوئیس تحصیل در سوئیس شکی نیست که سوئیس یکی از زیباترین کشورها در اروپا است. دانشگاه های کلاس جهانی این کشور که بیش از هشت میلیون نفر ساکن هستند ، دانشجویان آینده نگر بی شماری را که به دنبال آموزش عالی با کیفیت هستند ، جذب می کنند. سوئیس در یک نگاه سوئیس بیش از ساعت های شکلات و فاخته محل زندگی بسیاری از افراد است. رشته کوههای دیدنی آلپ با آبهای تمیز و کریستالی مانند دریاچه ژنو احاطه شده اند. شما همچنین می توانید با توجه به فرهنگی که در اینجا یافت می شود ، پذیرایی کنید.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در سوئیس

ثبت شرکت در سوئیس اقامت سوئیس با ثبت شرکت ثبت شرکت در سوئیس – 5 مرحله ادغام سریع ، ثبت نام آسان بدون سفر: ابتدا توافق نامه ای برای ثبت شرکت و برخی از اسناد برای ما ارسال می کنید ، سپس ما برای شفاف سازی اطلاعات اولیه با شما تماس خواهیم گرفت. علاوه بر این ، مدیر ما برای اطمینان از اطلاعات صحیح و کامل با شما ملاقات یا تماس خواهد گرفت. ما تمام اسناد را آماده می کنیم (برای افراد غیر مقیم شامل وکالت از سهامداران است) در حالی که شما مبلغ کمی ودیعه برای ما ارسال می کنید.
ادامه مطلب