اقامت در لهستان

اقامت در لهستان مشخصات اخذ اجازه اقامت در لهستان لهستان کشوری در اروپای شرقی است که در ساحل دریای بالتیک واقع شده است. سیستم سیاسی پایدار ، اقتصاد در حال توسعه ، حمایت دولت از مشاغل خصوصاً صاحبان مشاغلی را که می خواهند از کشور ثبت شرکت خود بهره مند شوند ، یعنی اخذ اجازه اقامت ، جذب می کنند. تیم ما خدمات خود را با دریافت اجازه اقامت ، اقامت دائم ، تابعیت در لهستان ارائه می دهد. با تشکر از تجربه و عمل گسترده وکلای ما ، اتمام تمام مراحل کار بسیار راحت تر خواهد شد و از همه مهمتر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در لهستان

ثبت شرکت در لهستان اقامت لهستان با ثبت شرکت انواع شرکت ها در لهستان شرکت با مسئولیت محدود لهستان حداقل توسط یک عضو عضو شده است و حداقل سرمایه سهام ۵۰۰۰ PLN نیاز دارد. این نوع تجارت به دلیل مسئولیت اعضای آن ، سرمایه سهامی قابل دسترسی و این واقعیت که می تواند در مدت زمان کوتاهی شروع به انعقاد قرارداد انجام سایر اقدامات تجاری کند ، محبوب است. لازم است نام شرکت با خاتمه “Sp. z.o.o. ” – فرم کوتاه نام شرکت. یک شرکت با مسئولیت محدود در لهستان باید دارای یک هیئت مدیره متشکل از حداقل یک نفر باشد.
ادامه مطلب

بلو کارت لهستان

بلو کارت لهستان کارت آبی لهستان کارت آبی EU فرصت بسیار خوبی را برای اخذ اجازه اقامت و اجازه کار برای متخصصان بسیار واجد شرایط تحت یک روش ساده و آسان فراهم می کند. برای دریافت کارت آبی بلو کارت لهستان ، شرایط لازم برای تهیه موارد زیر وجود دارد: تأیید تحصیلات عالی کامل قرارداد کار با کارفرما یا پیشنهاد شغلی حداقل به مدت 1 سال ؛
ادامه مطلب