خرید ملک در پرتغال

بازار املاک و مستغلات در پرتغال به سرعت رشد می کند زیرا تقاضا برای املاک پرتغال روزانه افزایش می یابد. روند خرید ملک در پرتغال ساده است و 3 مرحله اصلی دارد: رزرو ، وعده و اسناد. مرحله یک "رزرو" / اقامت پرتغال با خرید ملک هنگامی که ملک پرتغال خود را برای فروش پیدا کردید و با فروشنده به توافق رسیدید ، اولین قدم رزرو و نشان دادن قصد خرید ملک است. این به طور کلی 2 کار انجام می دهد ، مانع از آمدن و ارائه پیشنهاد بالاتر از طرف دیگر می شود زیرا ملک از بازار گرفته شده است ، و دوم اینکه به وکیل شما اجازه می دهد تا پروانه های املاک را بررسی کند و مطمئن شوید همه چیز مرتب است.
ادامه مطلب

سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال اقامت پرتغال با سرمایه گذاری به سرمایه گذاری در پرتغال برای گرفتن تابعیت فکر می کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ این راهنمای نهایی همه چیزهایی را که باید در مورد پرتغال بدانید به شما راهنمایی می کند تا بتوانید اقامت و / یا تابعیت پرتغال را دریافت کنید. راهنما شامل موارد زیر است: اقامت پرتغال با سرمایه گذاری تابعیت پرتغالی چگونه >? مزایای اصلی مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری
ادامه مطلب

ثبت شرکت در پرتغال

ثبت شرکت در پرتغال اقامت پرتغال با ثبت شرکت دلایل زیادی وجود دارد که انتخاب پرتغال برای شروع کار تصمیم خوبی است. اما من مطمئن هستم که شما بیشتر آنها را از قبل می دانید. بنابراین ، من فقط به مرحله بعدی می پردازم: نحوه انجام این کار. با انجام این مراحل عملی ، شما قادر خواهید بود در پرتغال مشاغلی را راه اندازی کرده و در کمترین زمان آن را راه اندازی کنید. ۱٫ شرایط اقامت قانونی را برآورده کنید قبل از شروع فعالیت جدید خود در پرتغال ، ضروری است که شرایط اقامت را برآورده کرده و تمام مدارک لازم را قبل از شروع جمع آوری کنید.
ادامه مطلب