ویزای تجاری شینگن

ویزای تجاری شینگن ویزای شینگن تجاری - سفر به اروپا برای اهداف تجاری ویزای تجاری مجوز کشور تعیین شده / کشورهای مقصد در منطقه شینگن است که برای شهروندان کشورهایی صادر می شود که دارای شرایط ویزای اجباری از منطقه شینگن هستند و تنها هدف آنها تجارت در منطقه شینگن است. دارنده این نوع ویزا برای پیروی از دستور کار تجاری خود نیازی به تابعیت کشور تعیین شده ندارد ، اما همچنین چنین مجوزی محدودیت هایی نیز دارد. در هنگام درخواست ویزای شینگن تجاری چه اسنادی مورد نیاز است؟
ادامه مطلب

ویزای توریستی شینگن

ویزای توریستی شینگن ویزای شینگن توریستی - سفر به اروپا برای جهانگردی ویزای شینگن توریستی به اتباع کشورهای ثالث اجازه می دهد حداکثر 90 روز در یک دوره 6 ماهه با هدف سفر یا بازدید از اروپا برای تفریح ​​وارد منطقه شینگن شوند. چه کسی هنگام سفر به اروپا برای جهانگردی به ویزای شینگن توریستی نیاز دارد؟ شهروندان غیراروپایی که مایل به سفر به اروپا برای اهداف گردشگری هستند ، ممکن است ملزم به درخواست ویزای کوتاه مدت شینگن تحت مشخصات "گردشگری" شوند. اگر ملیت شما در لیست کشورهایی است که اتباع آنها به ویزای کوتاه مدت اقامت شینگن نیاز دارند ، باید برای ویزای توریستی شینگن اقدام کنید.
ادامه مطلب

رفع ریجکت ویزای شینگن

رفع ریجکت ویزای شینگن رفع ریجکتی ویزا نحوه نوشتن نامه درخواست تجدیدنظر برای عدم پذیرش ویزای شینگن ثبت درخواست ویزای شینگن هرگز تضمینی برای دریافت ویزا نیست. شما ممکن است روزها در تلاش برای جمع آوری مدارک مورد نیاز ، تکمیل فرم درخواست ، نوشتن نامه های مورد نیاز و غیره باشید. با این وجود ، گاهی اوقات ، به هر دلیلی ، درخواست شما رد می شود ، علی رغم اینکه ممکن است بسیار مطمئن باشید که همه کارها را درست انجام داده اید. رد ویزا هرگز دلیل ناامیدی نیست. شما همیشه می توانید سعی کنید یک بار دیگر درخواست کنید ،
ادامه مطلب

اطلاعات ویزای شینگن

اطلاعات ویزای شینگن شینگن چیست؟ شینگن به منطقه بدون گذرنامه اتحادیه اروپا گفته می شود که بیشتر کشورهای اروپایی را پوشش می دهد. این بزرگترین منطقه سفر رایگان در جهان است. ویزای شینگن چیست؟ ویزای شینگن ویزای کوتاه مدت است که به شخص اجازه می دهد تا به هر یک از اعضای منطقه شینگن سفر کند ، در هر اقامت تا 90 روز برای اهداف گردشگری یا تجاری. ویزای شینگن متداول ترین ویزا برای اروپا است. دارنده آن را قادر می سازد وارد شود ، آزادانه در داخل سفر کند و از هر یک از کشورهای عضو شینگن منطقه شینگن را ترک کند. هیچ کنترل مرزی در منطقه شینگن وجود ندارد.
ادامه مطلب

ویزای شینگن فرانسه

چگونه باید اقدام کنیم؟/ویزای فرانسه درخواست ها باید به سفارت فرانسه یا کنسولگری فرانسه در کشور محل اقامت متقاضی ارسال شود. هنگام رسیدگی به درخواست های ویزا ، مقامات ویزا معمولاً از متقاضیان دعوت می کنند تا برای انگشت نگاری شخصاً در محل حضور یابند. برخی تشریفات ، مانند ترتیب قرارها و ارسال برنامه ها ، ممکن است به ارائه دهندگان خدمات خارجی واگذار شود. (VFS Global ، TLS و غیره). این مراحل از طریق وب سایت رسمی france-visas.gouv.fr بصورت آنلاین آغاز می شود. این مرحله اول به متقاضی اجازه می دهد تا با استفاده از دستیار ویزا ، نیاز وی به ویزا را تأیید کند.
ادامه مطلب