ویزای کارآفرینی نیوزلند

  ویزای کارآفرینی نیوزلند سرمایه گذاری در نیوزلند ویزای اقامت کارآفرین این ویزا مرحله بعدی برای کارآفرینانی است که به طور فعال در تجارت مشارکت داشته و به توسعه اقتصادی نیوزیلند کمک کرده اند. در این مرحله کسبه باید نشان دهند که با موفقیت شرکتی را در نیوزیلند تأسیس کرده اند که متوجه مزایای ذکر شده در برنامه کاری آنها می شود و بسته به سرمایه گذاری خود حداقل برای …
ادامه مطلب

ویزای تحصیلی نیوزلند

ویزای تحصیلی نیوزلند تحصیل در نیوزلند اگر قصد تحصیل در اینجا به صورت تمام وقت را دارید و دوره شما بیش از سه ماه است ، به ویزای دانشجویی نیاز خواهید داشت. شرایط ویزای دانشجویی شامل موارد زیر است: پیشنهاد مکان از یک موسسه آموزشی مورد تأیید سازمان صلاحیت های نیوزلند ضمانت کتبی یک موسسه یا شخص مبنی بر اینکه محل اقامت مناسبی در نیوزلند برای شما مهیا است (اگر زیر ۱۸ سال ندارید) شواهدی از بودجه کافی برای زندگی در حین تحصیل بلیط هواپیما برگشت به کشور خود ، یا شواهدی از بودجه کافی برای خرید آن.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در نیوزلند

ثبت شرکت در نیوزلند اقامت نیوزلند با ثبت شرکت ادغام یک شرکت ثبت شرکت خود در دفتر شرکت ها قبل از شروع برنامه برای ادغام یک شرکت نیوزلندی با دفتر شرکت ها ، باید یک حساب خدمات آنلاین ایجاد کنید و نام شرکت را رزرو کنید. هزینه ۱۰ دلار (به علاوه GST) برای رزرو نام شرکت و ۱۱۴٫۳۹ دلار (به علاوه GST) برای ثبت نام در یک شرکت هزینه می شود. ۱٫ حساب خدمات آنلاین راه اندازی کنید / ثبت شرکت در نیوزلند برای ثبت درخواست آنلاین برای ادغام شرکت در دفتر شرکت ها ، باید موارد زیر را داشته باشید:
ادامه مطلب