شهروندی دوم توسط سرمایه گذاری

شهروندی دوم توسط سرمایه گذاری شهروندی دوم اخد پاسپورت دوم ازجمله راههای مهاجرتی است که همواره متقاضیانی در سراسر دنیا دارد که تمایل دارند پاسپورت کشوری دیگر را اخذ کنند. متقاضیان معمولا دلایل شخصی قانع کنندهای برای این تصمیم دارند، حتی به وفور دیده شده که افراد با پاسپورت امریکایی نیز تمایل به دریافت پاسپورت دوم دارند! با بررسی بیشتر متوجه خواهید شد که این افراد به دلیل مسائل مالیاتی است که تمایل به اخذ پاسپورت دوم و شهروندی کشور دیگری را دارند. و بدین ترتیب میتوانند مالیات کمتری را در ارتباط با فعالیتهای تجاری خود پرداخت نمایند.
ادامه مطلب

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم اخذ پاسپورت دوم صاحبان مشاغل خارجی در تابعیت قمار می کنند. اکثر صاحبان مشاغل بزرگ و م enterprisesسسات جدید به اتفاق آرا از اهمیت داشتن اجازه اقامت / تابعیت یک کشور اروپایی یا "جزیره ای" صحبت می کنند. و توضیح این آسان است: صرفه جویی در وقت (نیازی به اتلاف وقت در صف و دیوان سالاری دفاتر کنسولی هنگام دریافت ویزا نیست) ؛ آزادی حرکت (اگر ما در مورد اتحادیه اروپا صحبت می کنیم ، تابعیت یا حتی اجازه اقامت حق حرکت آزادانه در منطقه شینگن را می دهد) ؛ مزایای اضافی برای زندگی (آموزش مقرون به صرفه و با کیفیت ، سیستم های پزشکی پیشرو و آخرین فن آوری ها ،
ادامه مطلب

پاسپورت سنت لوسیا

پاسپورت دوم / شهروندی سنت لوسیا توسط برنامه سرمایه گذاری چیست؟ موفقیت CBI در اکثر کشورهای کارائیب توسط سنت لوسیا انگیزه دارد تا برنامه خود را برای سرمایه گذاران ارائه دهد. سنت لوسیا تنها از شیوه های موثر استفاده می کند تا گذرنامه های خارجی را با استفاده از برنامه CBI خود اعطا کند. به عنوان یک سرمایه گذار، شما چهار گزینه سرمایه گذاری را انتخاب کنید: a) شما می توانید سهم یک بار از ۱۰۰،۰۰۰ دلار به صندوق ملی اقتصادی اختصاص دهید. اگر شما ازدواج کرده اید، این مبلغ به مبلغ ۱۶۵،۰۰۰ دلار یا ۱۹۰،۰۰۰ دلار برای همسر و دو فرزند می رسد.
ادامه مطلب