اقامت تمکن مالی موناکو

اقامت خودحمایتی موناکو اقامت تمکن مالی موناکو موناکو شاهنشاهی موناکو واقع در دریای مدیترانه و تنها همسایه فرانسه ، دومین کشور کوچک در جهان است. موناکو سطح بالایی از زندگی ، آب و هوای معتدل ، سطح بالایی از امنیت شخصی ، زیرساخت مدرن و کارآمد و عدم وجود مالیات بر درآمد یا سرمایه را ارائه می دهد. مروری بر اقامت در موناکو شرایط اقامت در موناکو به همان سختی که معمولاً تصور می شود نیست ، اما با این وجود توصیه می شود از یک مشاور یا وکیل برای رسیدگی به درخواست اقامت از طرف شما استفاده کنید.
ادامه مطلب

سرمایه گذاری در موناکو

سرمایه گذاری در موناکو اقامت موناکو با سرمایه گذاری در موناکو سرمایه گذاری کنید سرمایه گذاری در موناکو – مونت کارلو شاهزاده موناکو که به راحتی قابل دسترسی است ، سبک زندگی استثنایی را در قلب اروپا و سطح مدیترانه ارائه می دهد. از جمله جنبه های بسیاری که موناکو را به مکانی استراتژیک برای انجام تجارت در اروپا تبدیل کرده است ، فضای سیاسی و اقتصادی بی نظیر آن ، وجود زیرساخت های اداری کارآمد ، تراکم فعالیت های مالی و امنیت ساکنان و دارایی آنها است.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در موناکو

ثبت شرکت در موناکو اقامت موناکو با ثبت شرکت انواع تجارت در موناکو رایج ترین شکل تجارت در موناکو عبارتند از: تاجر انفرادی ، Societe Anonyme Monegasque ، Societe a Responsabilite Limitee ، Societe En Nom Colectiff ، Societe En Commandite Simple. افتتاح یک موناکو SRL. “Societe a Responsabilite Limitee” بر اساس سرمایه حداقل ۱۵۰۰۰ یورویی تقسیم شده به سهام غیر قابل انتقال و مساوی تقسیم می شود. حداقل به دو سهامدار با مسئولیت محدود با مشارکت در سرمایه نیاز دارد. این شکل از تجارت نسبتاً جدید است ،
ادامه مطلب